
Sveiki, gerbiamieji kvapomanai ir (NE)smirdėjimu susidomėjusios personos! Po metus trukusios pažinties su įvairiausiais kvapais PAGALIAU esu pasiruošusi praplėsti savo kvepalų apžvalgas ir pradėti jas rašyti pagal aromatų natas! Pirma stotelė – geriausi vyšninių natų turintys kvepalai, tad jeigu mėgstate šias uogas ir alpstate nuo jų kvapo – įtariu, kad ši rašliava jums patiks. Tad prisisekite saugos diržus, išsipūskite savo kvapomaniškas šnerves ir važiuojam į dar vieną parfumerinį, vyšniomis kvepiantį nuotykį!
Lolita Lempicka „Sweet“ – diabetinė vyšnių kola, vyrus paverčianti vergais
Kartą Lana del Rey dainoje „Cola“ pareiškė: „My pussy tastes like Pepsi cola“ (mamai išversiu: „mano katė kvepia kaip Pepsi kola“) ir aš įkvėpta jos dainos žodžių pagaliau atradau kvepalus, tobulai atitinkančius šį išsireiškimą. Tai – Lolita Lempicka „Sweet“. Prieš pasakodama apie kvepalus norėčiau trumpai jus supažindinti su Lolita Lempicka, kurios tikrasis vardas – Josiane Pividal. Mados dizainerė ir parfumerė Josiane gimė 1954 metais Prancūzijoje, Bordo mieste. Prekės ženklą „Lolita Lempicka“ 1983 metais ji įkūrė kartu su savo vyru, pasirinkdama V. Nabokovo knygos „Lolita“ (pedofilų mylimiausia) herojės vardą ir žinomos dailininkės Tamaros de Lempickos pavardę. Pirmąją savo parduotuvę Paryžiuje Lolita Lempicka atidarė 1984-aisiais, o pirmieji šio prekės ženklo kvepalai „Lolita Lempicka“ pasaulį išvydo 1997 metais. Šiuo metu Lolitos Lempickos parfumerinėje kolekcijoje – 67 unikalūs kvapai.
Grįžkime prie Lolitos Lempickos kūrinio „Sweet“. Tai yra gėliniai / vaisiniai kvepalai, skirti moterims. Juos 2014 metais sukūrė parfumerė Anne Flipo (Frederic Malle „Synthetic Jungle“, YSL „Libre“, Lancôme „La Vie Est Belle“ įvairiausių versijų kūrėja ir t.t.). Pagrindiniais akordais čia groja vyšnių, cukraus, kakavos, iriso, vaistinės šventagaršvės natos. Taip pat galima užuosti muskuso ir kašmyro medienos natų. „Sweet“ kvepalams sezono pokyčiai nėra baisūs, tad saldžiai kvepėti drąsiai galite visus metus.

Vos užsipurškusi šių kvepalų pasijutau susirgusi vyšniniu diabetu. „Sweet“ uždominavo mano šnerves cukrumi ir vyšnia. Kelias minutes ant odos pagyvenęs aromatas pradėjo skleistis, pasijuto kakavos natos, tarsi flirtavusios su vaisinėmis šventagaršvėmis ir irisais (labai įdomu parfumerinis grupinis!). Vėliau ant odos taip pat pasijuto jausmingi muskuso akordai. Kvepalų išsilaikymas ant odos – prastokas, su vyšnių saldumu draugavau ir jį jutau vos dvi valandas.
Šiuos kvepalus įsivaizduoju mėgstančias moteris, kurioms patinka vyšnios, vyšnių kola ir parfumerinį diabetą sukeliantys kvepalai. Tai yra beprotiškai seksualus, įkyriai saldus aromatas, kuris visus vyrus paguldys ant grindų ir pavers jūsų vergais, savanoriškai atidavusiais jums visą turtą, o vėliau iškepusiais jums pyragą. Jeigu dievinate saldžius aromatus ir ieškote biudžetinių kvepalų alternatyvų, tai Lolita Lempicka „Sweet“ yra puikus pasirinkimas (100 ml jums kainuos apie 50 eurų). Asmeniškai mano skoniui jie yra per saldūs, bet vyšnios ir kakava visuomet sukuria labai įdomų aromatą, primenantį vyšninę kolą, kurį verta išmėginti.
Prabangi vyšnia su BDK „Rouge Smoking“
Kitas TOBULAS vyšninis pasirinkimas – BDK „Rouge Smoking“. „BDK Parfums“ – nišinės parfumerijos prekės ženklas iš Prancūzijos, įsikūręs Paryžiaus Palais Royal (Karališkųjų rūmų) rajone, netoli Luvro. „BDK Parfums“ 2016 metais įkurė ir į pasaulį išleido David Benedek, kuris laikomas vienu jauniausių šiuolaikinės parfumerijos kūrėjų. Davidui nebuvo nė trisdešimties, kai jis pirkėjams pasiūlė savo pirmąjį „BDK Parfums“ aromatą. „BDK Parfums“ kolekcijoje šiuo metu – 15 unikalių kvepalų, apie kuriuos plačiau pasakojau ŠIAME įraše. Turiu pripažinti, kad tai yra vienas mylimiausių mano nišinės parfumerijos prekės ženklų, už kurio kvepalus mielai atiduočiau inkstą, o gal net ir du.
BDK turi tobulą, sodrų, tarsi vyšnių likeris, aromatą „Rouge Smoking“. Tai – uniseksinis, gintarinis aromatas, kurį 2018 metais sukūrė parfumerė Amelie Bourgeois. BDK „Rouge Smoking“ yra parfumerinis šventasis gralis, apie kurį tikrai bus girdėjęs kiekvienas save gerbiantis kvapomanas. Pagrindiniais akordais čia groja Italijos bergamotė, vyšnios, rožiniai pipirai, juodoji vanilė, heliotropas. Taip pat galima užuosti ambroksano (sintetinis junginys, turintys sausą gintaro / muskuso aromatą), kašmerano, Tonka pupelių, švitrūno, baltojo muskuso natų. „Rouge Smoking“ tobulai su oda draugaus vėsesniais žiemos / rudens sezonais, kai norisi sodrių, jaukių, vyšnių šnapsiuku kvepiančių kvepalų.

Vos užsipurškusi „Rouge Smoking“ jutau šnapsiuku aplietos vyšnios, svaiginančios vanilės, rožinio pipiro natas, kurios buvo suplaktos į seksualų parfumerinį šedevrą, kurio garbintoja tapau nuo pirmo pauostymo. Po kelių minučių ant savo odos pradėjau justi Tonka pupelių, kašmyro ir muskuso natas, kurios šią parfumerinę seksualumo bombą tarsi pagilino, nuleido ant žemės. Šie kvepalai ant mano odos gyveno 6 valandas, kurių metu apturėjau ne vieną olfaktorinį orgazmą.
„Rouge Smoking“ įsivaizduoju pasipuošusias moteris ir vyriškius, trykštančius seksualumu ir tamsia, viliojančia aura. Jie yra pavojingi, greičiausiai jų zodiako ženklas yra liūtas ir jie paauglystėje turėjo emo laikotarpį, kuris kartais prasiveržia ir dabar. „Rouge Smoking“ kvepalų aurą man turi ir mano mylimiausio serialo „Fleabag“ pagrindinė herojė, suviliojusi karštą, jauną kunigą antrame sezone (už tai jos neteisiu, kam nepasitaiko…).

Vyšnių kompotas – Tom Ford „Lost Cherry“
Dar vieni puikūs vyšniniai kvepalai, verti paminėjimo – Tom Ford „Lost Cherry“. Greičiausiai Tom Ford pristatyti jums nereikia, bet leiskite pabūti visažine ir trumpai papasakoti apie šį ikoniškąjį kūrėją bei jo sukurtą prekės ženklą. Thomas Carlyle Ford – garsusis drabužių ir aksesuarų kūrėjas, taip pat ir filmų režisierius. Savo vardo kompaniją Amerikoje Thomas įkūrė 2005 metais ir veiklą sėkmingai tęsia iki šiol. Bendradarbiaudamas su „Estée Lauder“ koncernu jis 2006 metais startavo su savo vardo parfumerine linija. Pirmasis sukurtas vardinis aromatas – „Black Orchid“, tapęs hitu tarp rytietiškus, prabangius aromatus vertinančių moterų. Šiandien Tom Ford parfumerinėje kolekcijoje – 108 išskirtiniai kvapai, sukurti bendradarbiaujant su tokiais žymiais kūrėjais kaip David Apelis, Calice Becker (bene žinomiausias sukurtas aromatas – Dior „J‘adore“), Yann Vasnier (Marc Jacobs „Lola“ kūrėjas), Shyamala Maisondieu (daugumos L‘Occitane kvapų kūrėja, taip pat Lancome „Idole“) ir t.t.
Tom Ford „Lost Cherry“ 2018 metais sukūrė parfumerė Louise Turner. Ši paklydusi vyšnia, priskiriama gintaro / gėlių kvapų kategorijai, puikiai draugauja tiek su šiltais, tiek su vėsiais sezonais, tad kvepalais mėgautis galima visus metus. Pagrindiniais „Lost Cherry“ akordais groja: migdolai, vyšnia, riešutai, vaisiai, vanilė, gintaras, šilti prieskoniai, alkoholis, medis. Taip pat galima užuosti slyvos, turkiškos rožės, jazmino, Tonka pupelės, cinamono, sandalmedžio, kedro, gvazdikėlių, vetiverio ir pačiulės natų. Kad ir kaip skaniai kvepėtų „Lost Cherry“, ant mano odos kvepalai laikėsi labai silpnai, vos 2-3 valandas, tiesa, pakvėpinus drabužius kvapas ant jų išsilaiko kiek ilgiau.

Šis aromatas – draugiškas, saldus, bet neįkyrus, tad tikrai patenkins saldžių kvepalų maniakus, kuriuos piktai cenzūruoja ofiso kolegos. Tiesa, vieni kvapomanai forume skundėsi, kad „Lost Cherry“ jiems sukelia migreną, bet aš, kaip migrenos ambasadorė ir amžina turėtoja, šia kritika abejoju. Vos užsipurškusi šių kvepalų jutau saldų vyšnių sirupą, sirpstantį ir besiskleidžiantį man ant odos švelniai akomponuojant migdolinėms natoms. Labai tikėjausi užuosti tą alkoholinę natą ant savo odos, bet ši taip ir nepasirodė, nebent kokia nors nematoma, abstinentine išraiška. Po pusvalandžio, pagyvenęs ant odos aromatas tapo babytiška vyšnių kompoto versija, pradanginusia visą savo rafinuotumą ir unikalumą. Iš pirmo pauostymo šie kvepalai žadėjo daug, bet tiesą pasakius, rezultatas mane nuvylė, lūkesčių nepateisino.
„Lost Cherry“ nešiojančius įsivaizduoju smaližius, kuriems keliai linksta nuo saldaus vyšninio aromato ir babytės su meile išvirto uogų kompoto. Taip pat šiuos kvepalus turėtų garbinti amareto fanai, kurie, nors ir pasižymi snobiškumu, savyje dar nenužudė žaismingumo, jaukaus saldumo, kuriuo prie likerio taurės mielai pasidalins su visais prašalaičiais, turinčiais jėgų ir noro šių išklausyti.
Išgėrusios vyšnios orgazmas su Bohoboco „Wet Cherry Liquor“
Įrašą norėčiau pabaigti mano šiuo metu mylimiausiu vyšniniu aromatu – gurmaniškuoju Bohoboco „Wet Cherry Liquor“. „Bohoboco“ – 2009 metais įkurtas nišinių kvepalų prekės ženklas iš Lenkijos, kurį sukūrė lenkų dizainerių duetas – Michał Gilbert Lach ir Kamil Owczarek. „Bohoboco“ – kosmopolitiškas stilių derinys, būdingas didžiosioms aukštosios mados sostinėms. Dizaineriai mėgsta Niujorko neatsargumą maišyti su Londono avangardu, paryžietiška elegancija ir Milano „dolce vita“. Šiuo metu „Bohoboco“ parfumerinėje kolekcijoje – 12 unikalių aromatų.
Bohoboco „Wet Cherry Liquor“ – uniseksinis, gėlinis / vaisinis aromatas, parfumerinė šviežiena, sukurta 2022 metais (deja, bet tiksliai identifikuoti kvepalų kūrėjų nepavyko, jei kas žinot – parašykit man!). Čia pagrindiniais akordais groja vyšnių, šnapsiuko, braškių, karamelės, turkiškos rožės (aš esu jos didžiausia nekentėja, ji čia tikrai nėra įkyri, garantuoju) natos. Taip pat galima užuosti Tonka pupelių, vanilės, sandalmedžio ir vetiverio akordų. Aš dar užuodžiau seksualias migdolines natas, bet tokios nebuvo nurodytos, tai galbūt pati jas susigalvojau. Manau, kad šie kvepalai geriausiai skleisis vėsiais rudens / žiemos sezonais, kai norisi kažko maloniai sodraus.

Vos užsipurškusi šių kvepalų jutau ryškias alkoholines ir vyšnines natas, kurios pagyvenusios ant odos kelias minutes pradėjo skleistis labai maloniu karameliniu, vaniliniu, ryškiomis sandalmedžio ir Tonka pupelių natomis pasižyminčiu aromatu. Šie kvepalai labai primena BDK „Rouge Smoking“, bet tai nereiškia, kad jie vienodi – Bohoboco versija yra šiek tiek saldesnė, įkyresnė ir alkoholiškesnė bei pasižyminti ilgesniu išsilaikymu nei BDK. Šie kvepalai ant mano odos laikėsi visą dieną, o ant drabužių – visą likusį gyvenimą, jie tiesiog nenuplaunami.
Jeigu esate seksualumu trykštančios personos, ieškančios savo gundantį įvaizdį papildančių kvepalų, tai Bohoboco „Wet Cherry Liquor“ jums bus tobulas pasirinkimas. Šį Bohoboco kūrinį įsivaizduoju nešiojančius žmones, kuriems patinka puoštis lateksiniais drabužiais ir laisvalaikiu bendru tarpusavio sutarimu savo malonumui smaugti žmones. Tai yra toks tamsus, erotiškas kvapas, apipiltas alkoholiu ir vyšniomis, kurį pamėgs visi šelmiai ir šelmės arba žmonės, turintys problemų su alkoholiu.
Reziumė: tegyvuoja vyšnios!
Vyšninės natos kvepaluose – vienos mano mylimiausių. Vyšnių kvapas man visuomet asocijuojasi su brandumu, stiprumu, seksualumu, o jei dar šokoladu ar alkoholiu aplietos – tai iš vis orgazminė klasika! Mano apkalbėtą vyšninę ketveriukę pagal gerumą išrikiuočiau taip:
1 vieta – BDK „Rouge Smoking“ (nes tai yra tobulas, rafinuotas aromatas, vertas kiekvieno cento ir mano inksto).
2 vieta – Bohoboco „Wet Cherry Liquor“ (nes tai yra stiprūs, ryškūs, ilgai išliekantys vyšnių kvepalai, turintys viliojančių alkoholinių natų).
3 vieta – Lolita Lempicka „Sweet“ (kaip už tokią kainą gauname tikrai kokybišką, diabetinį vyšnių kvapą, kuris patiks saldžių kvepalų gerbėjoms).
4 vieta – Tom Ford „Lost Cherry“ (taip Tomuką skriaudžiu už tai, kad šie kvepalai ant odos laikosi labai prastai, o kvepalų kaina neadekvačiai didelė. Kad ir koks skanus vyšnių kompotas – mano paskutinių centų jis nevertas).
Jeigu jums patinka tam tikri kvapai ar natos ir norėtumėte apie juos sužinoti daugiau – drąsiai man rašykite ir bendromis jėgomis atrasime jūsų naują mylimiausią kvapą, nuo kurio linksta keliai ir kitos strateginės vietos 😉.
Dėkinga skaičiusioms nosims,
URTĖ
Į šią temą – vieni nerealiausių kvapų su vyšnių natomis – Gritti „Duchessa“, rekomenduoju išbandyti 🙂
PatinkaPatinka
Kaip tik į juos dairiausi!! Dėkui, išmėginsiu 🥰❤.
PatinkaPatinka