
Eilinį kartą karantiniškai sėdėdama namuose ir ištisas valandas naršydama „Tik Toke“, atradau labai fainą trend‘ą (tendenciją, madą, viralą, vadinkit kaip norit), kurio idėja mane sužavėjo! Tai – no nuance november. Koks gi čia ypatingas lapkritis, paklausite? Už mane geriau paaiškins jaunimo žodynas:

Trumpai tariant, idėja tokia, kad žmonės reiškia savo niekam neįdomią nuomonę kontroversiškais (ir ne tik) klausimais ir neprivalo paaiškinti tų minčių konteksto. Ši idėja mane sužavėjo, todėl šį įrašą skirsiu savo niekam neįdomiai nuomonei ir pareiškimams, kuriais šventai tikiu. Tad prisisekite saugos diržus ir važiuojam.
- Nutella yra neskanu.
- Kiekvienas altruistas savyje turi egoizmo. Taip pat, kaip ir kiekvienas altruistiškas aktas savyje turi egoistinių paskatų.
- Instagramas turėtų atitinkamai žymėti stipriai nufotošopintas fotografijas taip, kaip žymi reklamą, įrašus, kurtus su partneriais. Manau, kad tai atneštų tikrumo šitam seniausiai proto ribas grožio standartais pametusiam socialiniam tinklui.
- Jeigu visi nustotume gimdyti vaikus, pedofilijos neliktų po 18 metų. Taip, žinau, kad mūsų populiacijai taip pat greitai būtų šakės, bet žinot ką? Po mūsų nors ir tvanas.
- Geriausias paros laikas gyventi yra nuo 1 iki 3 valandos nakties. Visi tada miega, niekas iš mūsų nieko nesitiki. Bosai taip pat miega, todėl nereikia dirbti, jie mums nerašys ir neskambins su savo darbinėm nesąmonėm. Tuo paros metu mes galime daryti viską, ką tik norime, kad ir spoksoti į sieną be jokių pasėkmių ir tai aš dievinu.
- Tinderis ir kitos pažinčių programėlės turėtų leisti savo vartotojams kelti tik vieną – paso fotografiją. Pamatę vieni kitus baisiausioje galimoje formoje galbūt nustosime taikyti absurdiškus grožio standartus.
- Žmonės, kurie daug komentuoja socialinės medijos erdvėje ar po kiekvienu Delfio straipsniu neretai yra visus užknisantys, vieniši individai. Tokie etatiniai komentuotojai yra vieni blogiausių žmonių pasaulyje, einantys antru numeriu po psichopatų žudikų.
- Blog‘ai, vlog‘ai, socialinės medijos paskyros su vaikais ir pasipelnymas iš jų turėtų būti reguliuojami vaikų teisių, nes tai yra kažkokios formos išnaudojimas, kuris tikrai bus reguliuojamas ateityje. Jeigu jau tokie žmonės uždirbinėja iš savo vaikų, tai bent kažkoks procentas turi nuplaukti į jų banko sąskaitas, kurių šie negalės liesti iki pilnametystės.
- Metas nustoti smerkti žmones, kurie perka greitosios mados produktus, nes tai gali būti jų vienintelė galimybė nusipirkti NAUJĄ, dar nedėvėtą, gražų rūbą. Lėta mada – brangus malonumas ir ne visi gali leisti sau įsigyti megztinį už 100 eurų ir viskas su tuo yra gerai.
- Užtenka komentuoti kito žmogaus kūno sudėjimą ar garsiai džiaugtis, kad jis „numetė lašeko“ internete ir realiame gyvenime. Neretai žmonės neturi gero santykio su savo kūnu ir išvaizda, kurį dar labiau sugadinti gali mūsų nepagalvotai ištartas žodis. Jeigu gerai pažįstate žmogų, žinote, kad jis po savo oda jaučiasi gerai ar turi humoro jausmą – komentuokite, tačiau kitu atveju siūlau naudotis posakiu: „jeigu neturi nieko gero pasakyti, tai ir nesakyk“.
- Atsakyti į ilgą žinutę su vieno liukso emoji yra amoralu ir tokie žmonės turi degti pragare.
- Žmonės, kurie mokyklos laikus prisimena su pozityvia nostalgija ir svajoja į juos sugrįžti, greičiausiai savo gyvenimo piką patyrė mokykloje ir man tokių žmonių gaila. Koks šūdinas gyvenimas turėtų būti, jei tavo geriausias gyvenimo laikas yra mokykla?
- Metas kapinėse vietoj griozdiškų akmeninių gruntų, metalinių tvorų ir smėlio karjerų tiesiog užsėti žolės. Taip pat palikti paminklą bei vietą gėlėms pamerkti, žvakėms uždegti, visai kaip Amerikoje. Gana kapines daryti kažkokiu altoriumi kiekvienam Petrui, Jonui ir Onutei. Mirtis yra natūralus procesas, visai kaip ir gimimas, tad prisiminkime žmones širdyse, o ne kartą metuose tvarkant kapus. Kapų tvarkymas neturi priminti kolektyvinės talkos – tai turi būti laikas, kuomet aplankome sau brangų žmogų, o ne kolūkį.
- Nesuprasti meno yra gerai. Menas ir yra menas ir jo suprasti nebūtina.
- Dekupažas nėra gražu.
- KMI nieko nereiškia ir yra didžiausia nesąmonė. Kūno masės indekso skaičiavimas atsižvelgia tik į žmogaus ūgį ir svorį ir yra labai netikslus kūno riebalų kiekio matas. Jis neatsižvelgia į raumenų masę, kaulų tankį, bendrą kūno sudėtį ir rasinius bei lytinius skirtumus, tad tie skaičiukai nieko nereiškia ir užtenka bandyti jiems suteikti kažkokią prasmę.
- David Bowie ir Mickas Jaggeris tikrai turėjo romaną.
- Filmas „Rocketman“ yra geresnis uz „Bohemian Rhapsody“. Fredžio Merkurio filmas buvo elementari, rožinė pasakaitė, kuomet istorija apie Eltoną Džoną taršė visus skaudžiausius žmogaus sielos kampučius. Tad nuoširdžiai tikiu, kad Bohemijos Rapsodija nėra verta tokio dėmesio, kokio susilaukė.
- Normalizuokime serialų „The Office“, „GOT“, „Friends“ ir kitos klasikos nematymą. Na ir kas, kad kažkas nematė kokio serialo? Viskas su tuo yra gerai, nereikia pulti ir stebėtis, kaip čia kažkas ko nematė.
- Vyrai su manikiūru ar lakuotais nagais yra seksualu ir neturi nieko bendra su homoseksualumo apraiškomis.
- Jeigu Dievas yra non-binary, tai kodėl mums vis dar taip sunku priimti žmones, kurie tokie yra? Kas čia per hipokritiškumas?
- Visi „kitokie“, „išskirtiniai“, „neformalūs“ žmonės paprastai nešioja nuvalkiotą isškirtinių žmonių uniformą, kuri yra visiškai vienoda. Reikia suvokti, kad išskirtiniai nėra tie, kurie kitaip rengiasi, o tie, kurie slepiasi minioje su revoliucinėmis idėjomis.
- Mokslų metimas ne ten pataikius turi būti normalizuotas. Ne visi pataiko įstoti į norimą specialybę iš pirmo karto, galiausiai, ne visi iš karto susivokia, ką gi daryti su tuo gyvenimu. Nekraukime žmonėms savo įsitikinimų ir baimių ant jų pečių, nes jie ir taip sėkmingai save griaužia patys. Gyvenimas – nuolatinis procesas, tad leiskite žmonėms savęs ieškoti, augti ir pasilaikykite kritiką sau.
- Mums visiems reikėtų mažiau susireikšminti. Mes nesam ypatingi, o mūsų problemos neretai yra musės dydžio. Tad susiimkime, atsireikšminkime ir judėkime pirmyn.
- Pats laikas išmokti skirti psichinius ligonius nuo blogų ir piktų žmonių. Tarp jų yra didžiulis skirtumas, slypintis mūsų supratime.
- Tai, ką jūs išgyvenote praeityje, ką iškentėjote, nesuteikia jums žalios šviesos būti paskutiniais šūdo gabalais kitiems. Blogas gyvenimas niekada nebuvo ir nebus šūdino, nepagarbaus elgesio pateisinimas.
- Straipsniai: „Dešimt gražiausių Holivudo aktorių“, „5 seksualiausi pasaulio vyrai“, „po skyrybų su garsiu vyru ši aktorė pastorėjo“ prisideda prie toksiško kūno kulto formavimo ir daro didžiulę žalą visuomenei. Tai yra viešos patyčios, kurioms laikas sustoti.
- Suaugusios merginos, kurios savo vaikiną vadina „daddy“ turi rimtų psichologinių problemų. Taip pat kaip ir bičai, kuriems patinka toks apibūdinimas.
- Bičų geimerių ir ne tik fetišas jaunoms merginoms, kalbančioms paplonintu balseliu, besirengiančioms kaip mažoms mergaitėms yra pedofilijos pasekmė. Taip pat kaip ir įvairiausių komiksų/knygų/filmų su nepilnametėmis seksualizavimas.
- Holivudo režisieriams reikėtų nustoti atkurinėti gerus filmus, tapusius klasika, taip juos absoliučiai sugadinant. Geriau atkurkime šūdinus filmus, suteikdami jų istorijoms naują šansą.
AČIŪ už dėmesį ir gražios nakties.
– N.