
Sveiki, gerbiamieji kvapomanai ir šiaip smirdėti privengiančios personos! Šiandien į savo kvapnų tinklaraštį grįžtu su saldžių kvepalų pasiūlymais, kuriuos pamėgs diabetinių, bites pritraukiančių kvepalų gerbėjai ir gerbėjos. Tad prisisekite saugos diržus, išsipūskite savo kvapomaniškas šnerves ir keliaujam į dar vieną, saldų parfumerinį nuotykį!😊
Zarkoperfume „PINK MOLéCULE 090.09“ – kvepia kaip saldaus šampano burbuliukai
Šią saldžią apžvalgą norėčiau pradėti su kvepalais, kurie mano širdyje, šnervėse ir kitose strateginėse vietose užima ypatingą vietą. Tai – uniseksiniai (bet mano seksistine nuomone labiau moteriški) gėliniai / vaisiniai / gurmaniškieji Zarkoperfume „PINK MOLéCULE 090.09“, kuriuos 2014 metais sukūrė parfumeris, šio nišinio parfumerijos prekės ženklo įkūrėjas iš Danijos Zarko Ahlmann Pavlov. Įdomu tai, kad visi Zarkoperfume aromatai gaminami rankomis ir yra inspiruoti šiaurietiškojo Skandinavijos kraštovaizdžio bei atmosferos.
Pagrindiniais „PINK MOLéCULE 090.09“ akordais groja šampano, abrikoso ir šeivamedžio natos. Taip pat galima užuosti plaktos grietinėlės, juodmedžio ir raudonmedžio akordų. „Pink Molecule“ kvepalai tobulai tiks šiltesniais pavasario / vasaros sezonais, kai ant odos norisi pajusti žaismingą šampano burbuliukų šokį.

Vos užsipurškusi „Pink Molecule“ jutau ryškias, pozityviai nuteikiančias šampės ir abrikoso natas. Pagyvenę ant odos kelias minutes kvepalai pradėjo skleisti savo kremiškumą ir medžio akordus, kurie sukūrė tobulą, seilę varvinantį aromatą, kuris laikėsi visai padoriai bei kartu su manimi gyveno apie 5-6 valandas.
„Pink Molecule“ – malonus, lengvas ir saldus aromatas, kuris patiks visiems etatiniams šampės gėrėjams. Šie kvepalai man kažkuo primena „Zaros“ ir „Victoria‘s Secret“ kvepalus, bet gerokai prabangesnius, sugebančius vienu papurškimu pakelti poplintusinius pozityvo rodiklius. Pasipurškusi šiais kvepalais sulaukdavau daugiausiai pagyrų, tad jeigu esate komplimentų vergai – būtinai išbandykite šį aromatą!!!!!
Rihannos mylimiausi kvepalai – Kilian „Love Don’t Be Shy”
Ar žinojote, kad talentingoji stiliaus ikona, legenda, momentas Rihanna tarp elito grietinėlės garsėja tuo, kad labai skaniai kvepia? Žvaigždūnai leipsta ne tik šią nuostabią damą pamatę, bet ir ją užuodę! Tad kyla klausimas, kuo gi kvepia ta Rihanna? Ogi Kilian kvepalais „Love Don’t Be Shy”, kaip ir priklauso tikrai superbobai.
Kilian „Love Don’t Be Shy” – gintarinis aromatas, skirtas moterims, kurį 2007 metais sukūrė parfumerė Calice Becker (sukūrė ikoniškąjį Dior aromatą „J‘adore“). Pagrindiniais akordais čia groja nerolis (apelsinmedžio žiedai), bergamotė, rožinis pipiras, kalendra. Taip pat galima užuosti jazmino, sausmedžio, rožės, iriso, cukraus, karamelės, vanilės, muskuso ir labdanumo (tokia ruda lipni derva, gaunama iš uolienų ir primenanti gintaro kvapą) akordų. Šie kvepalai gan universalūs, nebijantys sezoninių pokyčių, tad saldžia meile kvepėti galite visus metus!

Kilian „Love Don‘t Be Shy“ pakerėjo mano šnerves žaismingumu, vaisių ir gėlių natomis, kurioms išskirtinį prabangos elementą suteikė nerolis. Šie kvepalai man kvepia egzotinių vaisių arbata, cukraus vata, karameliniais saldainiais ir zefyrais, kurie rafinuotai susipina į vieną tobulą parfumerinį derinį. Vienintelis kvepalų minusas, kurį įžvelgiu yra vidutinis / prastas išsilaikymas (ant mano kūno jie laikėsi vos tris valandas). Šį aromatą rinkčiausi dienomis, kai jaučiuosi pati seksualiausia grožio ikona pasaulyje, kai jūra man iki kelių, o pasitikėjimo savimi rodikliai siekia neregėtas aukštumas (tokių dienų pasitaiko max du kartus į metus).
Seksualiai saldžių kvepalų klasika – JPG „Scandal“
Kalbant apie saldžius, gundančius kvepalus būtų nuodėmė nepaminėti Jean Paul Gaultier „Scandal“. Tai – moterims skirtas gėlinis / šiprinis aromatas, kurį 2017 metais bendromis jėgomis sukūrė parfumeriai Christophe Raynaud, Daphné Bugey ir Fabrice Pellegrin. Pagrindiniais akordais čia groja kruvinojo apelsino, mandarininio citrinmedžio, medaus, gardenijos, apelsinmedžio žiedų, jazmino ir persiko natos. Taip pat galima užuosti bičių vaško, karamelės, pačiulės ir saldymedžio akordų. JPG „Scandal“ geriausiai skleisis vėsesniais rudens / žiemos sezonais, kai apsigaubusios švarkeliais bei paltais merginos nori jaustis pačiomis karščiausiomis sex bombomis.

Tai yra seksualių superbobų kvepalai, užmušantys šnerves medaus natomis. Rekomenduočiau pasipurškus šiais kvepalais vengti avilių, nes bitės pradės prie jūsų priekabiauti. JPG „Scandal“ patiks toms, kurios visuomet nori būti skaniausiai kvepiančiomis merginomis kambaryje. O jeigu norite absoliučiai uždominuoti aplinkinių šnerves savo kvepalais, tai pasidalinsiu keliais patarimais, kaip šį efektą išgauti. Jeigu norite išgauti maksimalų kvepalų uždominavimo efektą, tai siūlyčiau:
- Nusiprausti saldžiai kvepiančia dušo žele. Kuo saldesnė ir labiau nuo savo kvapo sukelianti migreną – tuo geriau.
- Po dušo pasitepti gėlių / saldžių vaisių kvapo kūno losjonu (pvz.: Sol de Janeiro „Brazilian Bum Bum Cream“, Victoria‘s Secret „Love Spell“ ar kokiu nors vaisiais kvepiančiu šūduku iš „Bodyshop‘o“, literaliai tiks belekas) ir iš karto pasipurkšti panašaus kvapo kūno dulksna.
- Ir galiausiai – ant drėgno ir padoriai sudrėkinto kūno papurkšti JPG „Scandal“. Taip pat nevenkite pakvepinti ir savo drabužių, ant kurių kvepalai dažnai linkę laikytis ilgiau. VOILA! Sveikinu, oficialiai tapot skaniausiai kvepiančia mergina kambaryje!!!
Mangiškai dangiškai fantastiškas Vilhelm Parfumerie „Mango Skin“
Dar vienas saldus, mangais kvepiantis parfumerinis šedevras – Vilhelm Parfumerie kūrinys „Mango Skin“, kurį šio nišinio prekės ženklo įkūrėjas Jan Vilhelm Ahlgren kartu su parfumeriu Jerome Epinette į pasaulį išleido 2018 metais. „Mango Skin“ – gėlinis, vaisinis, uniseksinis (nors labiau keliauja į moteriškų kvapų kategoriją, atleiskit džentelmenai) aromatas, kurio pagrindiniais akordais groja mangas, apelsinas, našlaitė, jostras (toks augalas, dažnai naudojamas kaip vaistinė medžiaga, išskiriantis pieniškas, nuodingas sultis), mango žiedai, kvapnioji kananga aka ylang-ylang. Taip pat galima užuosti juodojo serbento (nekenčiu jo, mes esam rimtai susipykę), muskuso, raudono vyno ir civetino (o ar žinojot, kad sintetinį civetiną senais gerais laikais keitė iš tokio gyvūnėlio – afrikinės civetos, primenančios kačiuką, analinių liaukų išgautas kvapelis?? Jeigu ne, tai dabar žinot) natų. „Mango Skin“ geriausiai ant odos skleisis pavasario / vasaros sezonais, kuomet norisi pasipuošti gaiviai saldžiais, neįpareigojančiais aromatais.

Vos užsipurškusi „Mango Skin“ ant savo odos jutau ryškias mangų ir apelsinų natas, primenančias tropikus. Iš pirmo pauostymo gali pasirodyti, kad tai – dar vienas pigiais kūno purškikliais atsiduodantis aromatas, bet turėkite jam kantrybės! Po kelių minučių „Mango Skin“ ant odos pradeda skleistis maloniu gėlių, ylang-ylang ir muskuso aromatu, kuris tarsi nuleidžia saldųjį mangą ant žemės. Taip pat netrukus pasijaučia ir mano nekenčiamiausias juodasis serbentas, kuris šiuos kvepalus man siaubingai gadina, bet čia jau mano asmeninės problemos. Serbento ir muskuso natos galiausiai nužudo patį mangą ir ant odos pasilieka toks švelnus gėlinis / vaisinis kvapelis. Po valandos pauosčiusi savo riešą supratau, kad šis kvapas man primena Lancôme hitą „La Vie Est Belle“, tik mangišką ir ne tokį įkyriai gėlinį. Kalbant apie kvepalų išsilaikymą, tai jis – tikrai neblogas! Žinoma, neįspūdingas kaip už tokią kainą (vargani 250 euriukai, o aš ubagė, gerai? Leiskit man pazyzti dėl graudžių nišinių kvepalų kainų), bet ant mano odos „Mango Skin“ gyveno geras 6-7 valandas.
Jeigu mėgstate mangus – jūs privalote išbandyti šiuos kvepalus, garantuoju, liksite sužavėti (ar ilgam, nežinau, bet pirmojo šių kvepalų papurškimo pauostymas labai pozityviai nuteikia). Jeigu ieškote kvepalų, kurie primintų atostogas ir egzotiškus kokteilius kokiame nors spalvingame, cigarais kvepiančiame Kosta Ricos bare, jums taip pat turėtų patikti „Mango Skin“.
Arbūzų gerbėjų favoritas Shay & Blue London „Watermelons“
Nuo mangų pereikime prie arbūzų, nes vasara baigiasi ir vėl gerą pusmetį gyvensime ėsdami tik bulves ir cukinijas. Kvepėti arbūzais visus metus jums padės Shay & Blue London kūrinys „Watermelons“. Tai – uniseksiniai, aromatiniai ir maloniai žali kvepalai, kuriuos 2015 metais sukūrė parfumerė Julie Masse (jai galite dėkoti už dešimtis skirtingų Giorgio Armani „Si“ versijų). Pagrindiniais akordais čia groja arbūzo, žaliojo mandarino, žalėsių ir žaliosios arbatos natos. Taip pat galima užuosti sausmedžio ir vetiverio akordų. Šie kvepalai gražiausiai skleisis pavasario / vasaros sezonais, kai iš ilgesio sultingiems arbūzams norisi rautis nuo galvos (ir kitų strateginių vietų) plaukus.

Vos užsipurškusi Shay & Blue London „Watermelons“ jutau ryškias arbūzo natas, kurias netrukus papildė mandarino, žaliosios arbatos ir sausmedžio akordai. Vienintelis šių kvepalų minusas, kurį įžvelgiu – prastokas išsilaikymas. Ant mano odos „Watermelons“ gyveno vos 2 valandas, tad už tai pagirti tikrai negaliu.
Jeigu dievinate sultingus egzotinius vaisius, avokadus, kurie savo kietumu neprimena Puntuko akmens ir vasarą su malonumu iš vaisių kioskelio į namus velkate kelis kilogramus sveriantį arbūzą – šie kvepalai skirti jums! Asmeniškai man jie kvepia nors ir saldžiai, bet kiek pigokai.
Nenuplaunamas diabetinis saldumas ir odė vaisiniams kokteiliams – Tiziana Terenzi „Kirke“
Aš, kaip Madeline Miller knygos „Kirkė“ gerbėja, su nekantrumu laukiau progos išmėginti graikų mitų ir raganos Kirkės įkvėptą aromatą, kurį sukūrė Tiziana Terenzi. Tai – prabangios parfumerijos namai, kuriuos 1968 metais Italijoje įkūrė Evelino Terenzi. Tiziana Terenzi pasižymi rafinuotomis, elegantiškomis, prabangiomis kompozicijomis, tad jeigu norite kvepėti kaip ubagai, greičiausiai šį prekės ženklą derėtų aplenkti.
Tiziana Terenzi „Kirke“ – gėlių / šipro uniseksinis (bet labiau moteriškas) aromatas, kurį 2015 metais sukūrė Paolo Terenzi. Pagrindiniais „Kirke“ akordais groja: vaisiai (tropiniai ir ne tik), muskusas, pudra, mediena. Taip pat galima užuosti pasifloro, persiko, kriaušės, avietės, pakalnutės, vanilės, sandalmedžio, pačiulės natų. „Kirke“ yra nepaprastai saldus, tropinių vaisių aromatas, kuris puikiai tiks pavasario / vasaros dienoms ir paliks kilometrinį šleifą, kuris vilksis kartu su jumis visas 24 valandas ar netgi daugiau.

Vos užsipurškusi Tiziana Terenzi „Kirke“ jutau ryškų persikų ir pasiflorų aromatą, kuris rėkte rėkė savo įkyrumu. Po kelių valandų ant mano odos šie vaisiai šiek tiek aprimo, pradėjau justi sunkesnes muskuso, vanilės, medžio ir pačiulės natas. Kvepalų išsilaikymas ant mano odos – nuostabus, šie laikosi iki 24 valandų ir yra verti kiekvieno cento. Tiziana Terenzi „Kirke“ sukuria tą vaisinį šleifą, kurį kartu vilksitės ir garantuotai dalelę paliksite lifte kylant į darbą (įspėju, kad tai nėra ofiso kolegoms draugiškas aromatas) ar grįžtant į savo namus.
Vienintelis šio aromato minusas yra jo įkyrumas. Žinoma, smagu kvepėti saldžiais, prinokusiais vaisiais, bet dienai įsibėgėjus šie kvepalai pradeda atsibosti ir terorizuoti savo stiprumu. Kai ilgiau juos panešiojau, pradėjau galvoti apie „Victoria‘s Secret“ kūno dulksnas ir tropinių vaisių aromato tualeto gaiviklius. Dienai baigiantis netgi pradėjau galvoti, kad pati pavirtau vienu dideliu tūliko gaivikliu, tik prabangesniu, rafinuotesniu ir kainuojančiu visus 175 eurų.
„Kirke“ aromatą įsivaizduoju nešiojančius žmones, kurie gyventi negali be kasmetinių atostogų šiltuose kraštuose, alsuojančiuose kaitra ir drėgme. Dar šis kvapas patiks tiems, kurie ieško savo taip pamėgtų, diabetiškai saldžių kūno kvapų prabangesnių alternatyvų su amžinu šleifu (aš rimtai, jeigu nustotumėte praustis, „Kirke“ ant jūsų odos gyvuotų AMŽINAI) arba personoms, kurioms labai patinka prabangiuose SPA viešbučiuose esančių tualetų kvapas.
Originalių saldžių kvepalų ieškantiems – Nasomatto „Fantomas“
Įtraukdama į šį saldžių kvepalų sąrašą Nasomatto „Fantomas“ rizikuoju nuvilti diabetinių kvepalų gerbėjas, nes šis aromatas primena meliono ir degančių padangų miksą, bet aš jį vis tiek labai myliu ir tikiu, kad jis vertas čia papulti. Nasomatto „Fantomas“ – uniseksiniai aromatiniai kvepalai, kuriuos 2020 metais sukūrė šio prekės ženklo įkūrėjas, parfumeris Alessandro Gualtieri.
Nišinės parfumerijos prekės ženklas Nasomatto buvo įkurtas 2008 metais ir netrukus išpopuliarėjo tarp parfumerinių hipsterių ir snobų, vertinančių sodrias, išraiškingas kompozicijas ir ekstraktų koncentraciją (kitaip – Perfume Extract, kas yra brangiausi ir kartu didžiausios koncentracijos kvepalai. Jų koncentracija siekia nuo 15% iki 40%. Kartais jie vadinami Pure Parfum arba Perfume Oil. Ši kvepalų rūšis būna parduodama pačiuose mažiausiuose buteliukuose. Nepaisant to, taupiai ir saikingai naudojant jų gali užtekti ne vieneriems metams).
Bet grįžkime prie mūsų fantomo. Pagrindiniais akordais čia groja melionas, guma, plastikas, dūmai, smilkalai, karamelė, kašmeranas, žemės ir saldėsių natos. Taip pat galima užuosti kašmerano, tropinių vaisių ir pačiulės akordų. Galiu drąsiai teigti, kad unikalusis „Fantomas“ yra atsparus sezoniniams pokyčiams, tad padangų ir melionų miksu kvepėti galite visus metus.

Vos užsipurškus „Fantomo“ mano šnerves užmušė ryškios smilkalų ir plastiko natos, kurias netrukus papildė saldaus ir nenuplaunamo meliono, kašmerano, karamelės ir vaistinės pačiulės akordai. Šie kvepalai kvepia kaip sportbačių gamykla, šalia kurios pastatyta padangų gamykla ir melionų kvapo muilų parduotuvė ir tai sakau kaip DIDŽIAUSIĄ komplimentą. Kvepalų išsilaikymas – nerealus, jie yra nenuplaunamas gėris, kurį įvertins trokštantys skaniai kvepėti visą dieną hipsteriai. Įspėju, kad jeigu kvepalai jums greitai sukelia galvos skausmą, siūlyčiau „Fantomą“ bandyti atsargiai, nes jis tikrai intensyvus.
Montale „Mukhallat“ – biudžetinių damučių Kilian „Love, Don‘t Be Shy“ versija
Nors visa siela, kūnu ir kitomis strateginėmis vietomis nemėgstu Montale prekės ženklo, bet jo saldžiajam kūriniui „Mukhallat“ taikau išimtį. Tai – gintarinis, vanilinis, uniseksinis (mano seksistine nuomone, visgi labiau moteriškas) aromatas, Pierro Montale sukurtas 2008 metais. Pagrindiniais akordais čia groja laukinės braškės, Madagaskaro vanilė ir migdolai. Taip pat galima užuosti pudrinių motyvų, Peru balzamo ir muskuso natų. „Mukhallat“ aromatas nėra kaprizingas, tad puikiai su oda draugaus visais metų laikais.

„Mukhallat“ – tarsi saldžiausias braškinis saldainis, ant odos nugulantis sultingu vaisiniu, vaniliniu aromatu. Šie kvepalai ant mano odos gyveno labai vidutiniškai, bet nepaisant to, jais pasidabinusi jaučiausi tarsi būčiau tikra kvepianti sex bomba. Tiesa, šie kvepalai kvapomanų forumuose sulaukė dviprasmiškų nuomonių – vieni „Mukhallat“ gyrė už saldžiai romantišką nuotaiką sukuriantį aromatą, o kiti aiškino, kad didesnio smirdaliuko dar nėra uostę. Kvapomanai aiškino, kad „Mukhallat“ jiems kvepia kaip vaikiškas barbių šampūnas, braškinė kramtomoji guma ir greičiausiai jie yra teisūs, bet žinote ką? Aš esu „Mukhallat“ gerbėja ir man visai ne gėda! Pripažįstu, kad šie kvepalai nėra saugūs pirkti iš anksto nepabandžius (ale “blind buy“), bet nepaisant to, turėjau labai malonią, skanią parfumerinę patirtį, kvepiančią braškėm.
Jeigu jums patinka braškinė guma, seksualioji vanilė, saldūs kvepalai ir jūs, kaip ir kiekvienas normalus žmogus, gailite pinigų Kilian „Love Don‘t Be Shy“ (210 eurų??? Kas mes, MILIJARDIERIAI CEO???), tai drąsiai siūlyčiau išmėginti „Mukhallat“ ir tapti arba šių kvepalų nekentėjais, arba fanais (neutralaus pasirinkimo čia nebus).
Kvepia kaip vynuogių limonadas – Givenchy „L‘Interdit“
Pabaigai, negaliu nepaminėti dar vieno saldaus parfumerinės klasikos šedevro – Givenchy „L‘Interdit“. Šio aromato istorija prasideda 1957 metais, kuomet žymiojo mados dizainerio Hubert de Givenchy mūzos, ikoniškosios aktorės Audrey Hepburn dėka visos to meto damos (kurios nebuvo ubagės) troško išbandyti šį klasika tapusį vaisinį / gintarinį aromatą, skirtą moterims. „L‘Interdit“ pagrindiniais akordais groja kriaušės, bergamotės, tuberozos, apelsinų žiedų ir jazmino natos. Taip pat galima užuosti pačiulės, vanilės, ambroksano (sintetinis ambros pakaitalas) ir vetiverio akordų. Šie kvepalai geriausiai su jūsų oda draugaus vėsesniais rudens, pavasario ir žiemos sezonais, kai norisi pasipuošti saldžia, bet neįkyria prabanga.

Vos užsipurškusi šių kvepalų jutau ryškias kriaušės, bergamotės ir tuberozos natas, kurias papildė saldi vanilė, jazminas ir vetiveris. Visą elegancijos įspūdį kvepalams sukuria mano mylimiausios pačiulės nata, kuri šį lengvą, kramtomąją gumą primenantį aromatą paverčia solidžiais kvepalais, kuriuos įvertins įvairaus amžiaus damos. „L‘Interdit“ pasižymi padoriu išsilaikymu, mat saldžia elegancija kvepėjau geras 5-6 valandas. Turiu gėdingai pripažinti, kad ši originali „L‘Interdit“ versija man niekaip nenurungia tamsia, paslaptinga vanile ir pipiriukais kvepiančių, 2020 metais išleistų „L’Interdit Eau de Parfum Intense“, be kurių neįsivaizduoju savo šaltų žiemos vakarų.
Turbūt geriausiai ir liaudiškiausiai šiuos kvepalus apibūdinčiau pareikšdama, kad „L‘Interdit“ kvepia kaip vynuogių limonadas. Tad jeigu mėgstate saldžius gazuotus gėrimus, komplimentus iš svetimų žmonių dėl skanių kvepalų, o „Pusryčiai pas Tifani“ yra vienas mylimiausių jūsų filmų – Givenchy „L‘Interdit“ yra verti jūsų šnervių! Taip pat šie kvepalai yra saugus variantas perkant internetu, kuomet per interneto kabelius nepavyksta jų užuosti gyvai.
Reziumė: šlovė diabetiškai saldžių kvepalų gerbėjams!
Jeigu reikėtų rinktis, kokiai grupei kvapomanų priklausyti, tai net nedvejodama rinkčiausi saldžių kvepalų gerbėjų bendruomenę. Aš mėgstu tuos saldžius, kartais migreną, o kartais komplimentų jūrą sukeliančius aromatus ir nieko sau dėl to negaliu padaryti! Taigi, reziumuokime viską, ką šiandien jums papasakojau:
Jeigu esate alkoholikai, dievinantys šampę ir ieškantys kvepalų, kurie sugebėtų pakelti net ir pačią depresyviausią nuotaiką – Zarkoperfume „PINK MOLéCULE 090.09“ verti jūsų šnervių.
Jeigu esate turtingos superbobos, norinčios kvepėti kaip Rihanna – švelnia vaisine arbata, cukraus vata, karameliniais saldainiais ir zefyrais, tai Kilian „Love Don‘t Be Shy“ jums puikiai tiks ir aš dėl to TIKRAI jums ubagiškai nepavydžiu.
Norite tapti skaniausiai kvepiančia mergina kambaryje? Puiku. Aš irgi. Tai kvepinkimės JPG „Scandal“ kartu (bet jūs porinėmis, o aš ne porinėmis dienomis, kad nesusimuštume paskui).
Gyventi negalite be mangų ir apelsinų bei svajojate kvepėti taip, kaip jų lupenos? Vilhelm Parfumerie „Mango Skin“ taps geriausiais jūsų draugais.
Jeigu dievinate sultingus egzotinius vaisius, avokadus, kurie savo kietumu neprilygsta Puntuko akmeniui ir vasarą su malonumu iš vaisių kioskelio į namus velkate kelis kilogramus sveriantį arbūzą – būtinai išbandykite Shay & Blue London „Watermelons“.
Jeigu jums patinka kreminiai pasiflorų / persikų / kriaušių aromatai ir ieškote kvepalų, kurie primintų atostogas Karibuose ir turėtų kilometrinį šleifą – Tiziana Terenzi „Kirke“ laukia jūsų bankroto.
Jeigu norite kvepėti kaip sportbačių gamykla, šalia kurios pastatyta padangų gamykla ir melionų kvapo muilų parduotuvė bei esate hipsteriai – nenuplaunami Nasomatto „Fantomas“ papildys jūsų snobišką įvaizdį.
Jeigu norite kvepėti kaip biudžetinė Rihanna ar bent jau braškinė kramtoškė – Montale „Mukhallat“ verti jūsų šnervių.
IR GALIAUSIAI, jeigu mėgstate saldžius gazuotus gėrimus, komplimentus dėl skanių kvepalų iš svetimų žmonių, o „Pusryčiai pas Tifani“ yra vienas mylimiausių jūsų filmų – būtinai išmėginkite Givenchy „L‘Interdit“!
Dėkinga skaičiusioms nosims,
URTĖ