
Sveiki, gerbiamieji kvapomanai ir visos smirdėti privengiančios personos! Šiandien noriu jums papasakoti apie kvepalus, sukuriančius švaros įspūdį arba kitaip tariant – atitinkančius internete šiuo metu išpopuliarėjusią „švarios merginos estetiką“ („clean girl aesthetic“). Įspėju tinklaraštį skaitančius džentelmenus (jeigu skaitote mane ir esate vyrai – kažką su savo gyvenimu darote teisingai), kad ši estetika nėra seksistinė ir jeigu jūs norite kvepėti kaip „švari mergina“ / žmogus – raginu tai padaryti, nes daugelis mano paminėtų kvepalų yra uniseksiniai. Tad prisisekite saugos diržus, išsipūskite savo kvapomaniškas šnerves ir lekiam į dar vieną, labai švarų parfumerinį nuotykį!
„Švarios merginos estetika“ – kas tai?
Jeigu didžiąją dalį savo gyvenimo nepraleidžiate internete (pavydžiu), terminas „švarios merginos estetika“ jums gali būti negirdėtas, bet nesijaudinkit – aš jus apšviesiu! Šį terminą vasarą išpopuliarino jaunimo mėgstamo socialinio tinklo „Tik Tok“ influencerės. „Švarios merginos estetika“ – įvaizdis, primenantis ką tik iš dušo išlindusią, švarią ir be didelio vargo gražiai atrodančią merginą. Tokiam įvaizdžiui sukurti merginos paprastai pasitelkia „švariai“ sulaižytą kuoduką (mano atveju tai – trečią dieną iš eilės neplauta, riebaluota galva, kurią bandžiusi nesėkmingai išgelbėti sausu šampūnu galiausiai pasiduodu ir bandau surišti plaukus į kuodą taip, kad bent vieną treniruotę atkentėčiau su taukuota ševeliūra. NETEISKIT MANĘS!!!), lengvą makiažą (jokių pajuodintų akių ar kilogramo blizgučių ant veido!), neutralių spalvų laisvai krentančius drabužius, o visam „švarios merginos estetikos“ įvaizdžiui vainikuoti naudoja lengvus, švaros / gaivos jausmą sukuriančius kvepalus. Šią estetiką pamėgo ne tik vietinės „Tik Tok‘o“ influencerės, bet ir pasaulinės įžymybės, tokios kaip: Selena Gomez, Zendaya, Jennifer Lopez, Hailey Bieber, Bella Hadid ir t.t.

Tiesa, „švarios merginos estetika“ – jokia naujiena. Ji gyvuoja jau gerą dešimtmetį, o tikromis jos vėliavnešėmis laikomos gražuolės tamsiaodės moterys, mėgstančios puoštis riebaluotų plaukų gelbėjimo operaciją primenančiu sulaižytu kuoduku, auksiniais lanko formos auskarais ir pavydėtinai blizgia, sveika oda, taip sukurdamos tą „netikro natūralumo“ įvaizdį, kurį šiuo metu šlovina „Tik Tok‘o“ madistės.
„Švarios merginos estetiką“ mėgstanti mergina man primena disciplinuotą perfekcionistę, kuri aistringai reguliuoja tai, ką ir kada dėti į savo kūną (jokių čipsų ir bandelių po šeštos valandos vakaro ir JOKIŲ cepelinų vidurnaktį!!!). Ji greičiausiai yra sveikos mitybos entuziastė, su pasigardžiavimu valganti brokolius, pilno grūdo makaronus ir gerianti vandenį su citrina taip, lyg nuo to priklausytų jos gyvybė ir skaisčios odos būklė. Kalbant apie odą, ji religiškai skaito veido kremų ingredientų sąrašus tam, kad jokių parabenų, aliuminio, mineralinių aliejų, kvėpiklių ir kitų kosmetinių nevidonų ant jos švarios odos nepatektų. Ji tikrai nenešioja vakarykščių prakaituotų rūbų, nepakenčia neaiškiai atsiradusių rudų dryžių ant savo trauzų ir nieku gyvu nesideda suplyšusių kojinių (papildoma pėdų vėdinimo sistema jai nėra geras pateisinimas tokias nešioti).

Kalbant apie mane, turiu pripažinti, kad nesu sužavėta „švarios merginos estetika“, nes visą gyvenimą buvau murzė, vengianti dušo lyg baisiausio egzorcizmo (prausiasi tie, kurie tingi kasytis, ar ne taip???). Aš neįsivaizduoju gyvenimo be kreminių spuogų ant veido, dėl kurių greičiausiai kaltas mano fetišas reguliariai smigti su makiažu (sapnuose noriu būti graži, gerai??). Taip pat „švarios merginos estetikai“ pasiekti trukdo mano susivėlusių plaukų gniutulas, kurio jokios šukos ar susuktas kuodukas neišgelbės bei prakaituoto kūno smarvė, kurios neužmaskuoja nei litras skirtingų kvepalų. Kaip jau supratote, esu tikrų tikriausia asmeninės higienos ikona. Nors dažniausiai rengiuosi kaip skudurinė Onutė ir verčiau numirsiu, nei apsirengsiu neutralių / pastelinių spalvų drabužiais, žaviuosi merginomis, pamilusiomis šią estetiką ir jų siekiu sukurti švarų, tvarkingą, iš pirmo žvilgsnio pastangų nereikalaujantį (TAI MELAS) įspūdį.
Tikiuosi, kad pakankamai gerai paaiškinau „švarios merginos estetikos“ subtilybes, tad keliaukime prie šio įrašo esmės – KVEPALŲ. Šį kartą jums papasakosiu apie „švarios merginos estetiką“ atspindinčius, švaros / gaivos jausmą sukuriančius kvapus, kuriuos įvertins ne tik švaruolės, bet ir murziai.
Juliette has a gun „Not A Perfume“ – kvepia kaip tavo oda, bet geresnė
Vienas įdomesnių prancūzų nišinės parfumerijos prekės ženklo „Juliette has a gun“ kūrinių – „Not A Perfume“ kvepalai. Tai – gėlinis / medinis aromatas, skirtas moterims (bet tinka ir vyrams), kurį 2010 metais sukūrė šio šekspyrinio prekės ženklo įkūrėjas Romano Ricci.

Tai yra unikalus aromatas, sukurtas iš vienintelio ingrediento – cetalokso molekulės, iš kurios sintetiniu būdu išgaunamas gintarą / muskusą primenantis aromatas. Nors paprastai cetaloksas parfumerijos pasaulyje naudojamas kaip bazinė nata, jis „Not A Perfume“ kūrinyje atlieka pagrindinį vaidmenį. Didžiulis šių kvepalų privalumas yra tai, kad jie neturi alergenų, kas yra puiki alternatyva kvepėti norintiems, bet alergiškiems kvapomanams. Šis kvapas – su visais sezonais draugaujantis, švara dvelkiantis, gaivus ir neįkyrus, puikiai tinkantis kasdienai, kuomet nesinori kartu su savimi vilktis kilometrinio kvepalų šleifo. Ant mano odos „Not A Perfume“ laikėsi labai prastai, vos 2-3 valandas, tad jį naudočiau nebent maišydama su kitais, ryškesniais kvepalais, bandant išgauti unikalesnį, asmeniškesnį kvapą.
Prie šio kvepalų aprašymo pridėsiu ir kitą, šiek tiek paturbintą, intensyvesnę „Not A Perfume“ versiją – „Not A Perfume Superdose“. Čia prie jau minėto muskuso natų taip pat galima užuosti medienos, rytietiškų prieskonių kvapus. Kvapomanų grupės zyzia, kad šis kvapas labai nenatūralus, chemiškas, sukeliantis migreną, bet tokių potyrių nepatyriau, o išsilaikymas ant odos buvo dvigubai ilgesnis nei jo pirmtako (jeigu kartu naudojate tos pačios linijos dušo želę ir losjoną – išvis pasaka). „Not a Perfume Superdose“ yra absoliučiai uniseksinis kvapas, tad gerbiami vyrukai, jeigu jums patinka kvepėti chemikalais – sukluskit ir išbandykit šį aromatą.
Reziumuojant, jeigu norite išgauti švaros įspūdį ar „savo odos, bet geresnės“ efektą, tai rekomenduočiau išbandyti „Not A Perfume“!
Kvepiu kaip burbulinė vonia su Maison Margiela „Bubble Bath“
Vienas mano mylimiausių Maison Margiela „Replica“ kolekcijos aromatų – uniseksiniai, gėliniai / mediniai kvepalai „Bubble Bath“, kuriuos 2020 metais sukūrė parfumerė Violaine Collas. Pagrindiniais akordais čia groja muilo, bergamotės, levandos, rožės, jazmino natos. Taip pat galima užuosti kokoso, baltojo muskuso ir pačiulės akordų. Šie kvepalai atsparūs sezoniniams pokyčiams, tad kvepėti burbuline vonia galite visus metus!

„Bubble Bath“ mane, murzę, nukėlė tiesiai į vonią ir man, nemėgstančiai vandens ir prausimosi apskritai, tai LABAI PATIKO! Vos užsipurškusi „Bubble Bath“ pajutau ryškias muilo, bergamotės natas, kurias netrukus papildė levandos, rožės ir neįkyraus jazmino akordai. Ilgiau pagyvenę ant odos kvepalai atskleidė savo kokoso, muskuso ir žalios pačiulės natas. Ant mano odos „Bubble Bath“ gyveno apie 5 valandas, kurių dėka jaučiausi švari, tarsi ką tik nusipraususi. Jeigu reikėtų tiksliausiai apibūdinti, kaip kvepia „Bubble Bath“, tai neabejodama sakyčiau, kad elementariausiu „Dove“ muilu. Jis turi tokį specifinį, muilinį (šokas, žinau – muilas kvepia muilu) kvapą, papuoštą levandų motyvais.
Jeigu jūs po ilgos darbo dienos mėgstate atsipalaiduoti ir visus savo rūpesčius paskandinti vonioje, tai „Bubble Bath“ kūrinys jums turėtų patikti. Šiuos Maison Margiela kvepalus taip pat turėtų pamėgti žmonės, neturintys problemų su asmenine higiena ir tie, kurių neerzina paprasto muilo kvapas.
Biudžetinė bakaratų pusseserė – Ariana Grande „Cloud“
Apie šiuos kvepalus man rašyti skaudu, nes paskutinį buteliuką netyčia ištaškiau ant vonios grindų, bet nepaisant savo parfumerinių traumų žadu susiimti ir jums apie šį gėrį papasakoti. Ariana Grande „Cloud“ – gėlinis / vaisinis aromatas, skirtas moterims, kurį 2018 metais sukūrė parfumeris Clement Gavarry. Pagrindiniais akordais čia groja levanda, kriaušė, bergamotė, plakta grietinėlė, šokoladiniai saldainiai, kokosas, vanilė. Taip pat galima užuosti muskuso ir medžio natų. „Cloud“ kvepalai nebijo sezoninių pokyčių ir yra tobulas variantas merginoms, mėgstančioms saldžius kvapus bei dievinančioms Maison Francis Kurkdjian „Baccarat Rouge 540“, bet nežadančioms per juos bankrutuoti ar parduoti vieno inksto.

„Cloud“ yra malonus kokosais, zefyrais ir vanile kvepiantis aromatas, kurį ant žemės nuleidžia muskuso natos. Tai yra kokybiški ir nebrangūs kvepalai (įsivaizduoju, kad tai yra tobuliausi pirmieji paauglės kvepalai), skirti biudžetinėms damutėms bei sugebantys sukurti švarų, saldų šleifą. Ariana Grande „Cloud“ ant manęs laikėsi visai neblogai – lengvu saldžiu aromatu kvepėjau geras 3-4 valandas. Turiu pripažinti, kad Ariana Grande kvepalai mane visada maloniai nustebina ir nors tai nėra kažkokie super duper originalūs kūriniai, jie yra TIKRAI geri ir verti net ir pačių snobiškiausių šnervių. Jeigu mėgstate diabetinius kvepalus, jums patinka vanilės, saldumynų ir gaivumo natos – raginu išbandyti „Cloud“.
Kriaušių mylėtojų hitas – Juliette has a gun „Pear Inc“
Kriaušių mylėtojai – sukluskite, nes šis kvapas skirtas jums! Juliette has a gun „Pear Inc“ – uniseksiniai, aromatiniai / vaisiniai kvepalai, kuriuos 2021 metais sukūrė anksčiau minėtas Romano Ricci. Pagrindiniais akordais čia groja kriaušė, ambroksanas (sintetinis ambros pakaitalas. Įdomu tai, kad jo visai neužuodžia apie 40 procentų populiacijos!) ir muskusas. Šie kvepalai yra tobuliausias vasaros palydovas, kai norisi kažko gaivaus, saldaus ir neužknisančio.

Vos užsipurškusi „Pear Inc“ jutau saldžias kriaušės, muskuso ir ambroksano natas. Kvepalų išsilaikymas – vidutinis, kriaušėmis kvepėjau apie 3-4 valandas. Šį kvapą įsivaizduoju dėvinčią žaismingą, nuotykių nevengiančią merginą, kolekcionuojančią „Victoria’s Secret” kūno kvėpiklius. Ji mėgsta klausytis melancholiškosios Lanos Del Rey dainų apie meilę seniems vyrams ir vasaros neįsivaizduoja be trumpučių, gėlėtų suknelių. Žodžiu, labai maloni, švari, kriaušėmis kvepianti mergina!
Gaivūs, bet homofobiški MFK „Aqua Universalis“
MELDŽIU, NEUŽMUŠKITE MANĘS UŽ TOKĮ PAVADINIMĄ… viską tuoj jums paaiškinsiu, pažadu! Maison Francis Kurkdjian „Aqua Universalis“ – uniseksinis (bet labiau vyriškas) aromatas, kurį 2009 metais sukūrė Francis Kurkdjian. Pagrindiniais akordais čia groja citrusas, gėlės, muskusas, žalėsiai. Taip pat galima užuosti pakalnutės, bergamotės, medžio ir apelsino natų. Šis aromatas tobuliausiai skleisis pavasario / vasaros sezonais, kai norisi gaivių, prakaitą maskuojančių kvepalų.

Turiu pripažinti, kad man nepatinka šie kvepalai, bet suprantu jų populiarumą ir tai, kodėl daugybė kvapomanų influencerių juos šlovina. „Aqua Universalis“ man primena klinišką, ligoninės pižamoms skalbti naudojamų priemonių kvapą, o kadangi aš murzė, nemėgstanti skalbti savo pantalonų – man tokie aromatai visai ne prie širdies. Vos pasikvepinusi „Aqua Universalis“ jutau įkyrią, įžeidžiančiai homofobišką, mačo / alfa patino energiją, kurios fanė taip pat nesu, bet kadangi skonis draugų neturi – visiems skalbimo priemonių kvapų gerbėjams rekomenduoju išbandyti šį aromatą.
Jeigu norite kvepėti kaip alfa vyras, kiekvieną vakarą besimaudantis skalbinių minkštiklyje – „Aqua Universalis“ skirti jums. Man šie kvepalai pasirodė per aštrūs ir visai nedraugavo su oda, ant kurios laikėsi vos kelias valandas. Šį aromatą įsivaizduoju nešiojančius alfa patinus, gangsterius, varkių sukėjus, kurie ieško švaraus aromato, stiprinančio jų vyrišką energiją ir kvepiančius taip, kaip jų iškrakmolyta patalynė.
Prabangiu obuoliniu šampūnu kvepiantys „I Am Trash“
Etat Libre d‘Orange „I am Trash – Les Fleurs du Déchet“ – gintarinis / gėlinis, uniseksinis aromatas, kurį 2018 metais sukūrė parfumerė Daniela (Roche) Andrier. Iš kvepalų pavadinimo galima suprasti, kad pagrindinė šio kūrinio tema – nuo šiukšlių dūstantis mūsų pasaulis, tad nenuostabu, kad „I am Trash – Les Fleurs du Déchet“ aromatas buvo sukurtas iš perdirbtų medžiagų. Pagrindiniuose šio kvapo akorduose meistriškai paslėpti medžio, muskuso, vaisių, gintaro, žalėsių, rožės, ūdo motyvai. Taip pat galima užuosti stiprias žalio obuolio, kedro ir sandalmedžio natas. „I am Trash“ – tobuli gaivių pavasario / vasaros dienų palydovai, draugiški ofiso kolegoms.

„I am Trash“ ant mano odos atsiveria šviežia žalio obuolio nata, kurią netrukus pakeičia lengvas gėlinis aromatas su medžio motyvais. Šie kvepalai man primena gaivų obuolinį šampūną ir mano paauglystės hitą – „DKNY Be Delicious“. Labiausiai nuvilianti šio aromato dalis – trumpokas gyvenimas ant odos. Ant manosios jis buvo labai prastas, išgaravęs vos po valandos, tad jeigu ieškote ilgai „grojančio“ aromato – šį perdirbtą gėrį reikėtų praleisti.
„I Am Trash“ įsivaizduoju dėvinčius žmones, kuriuos gyvenime žavi įdomūs konceptai, netradicinės idėjos. Jie – atviri, smalsūs, niekada neatsiliekantys nuo naujovių. Jiems rūpi mūsų pasaulio ateitis, nykstanti gamta ir jos gyventojai. Širdyje jie – altruistai, idealistai, kurie bandydami pakeisti pasaulį tai pradeda daryti nuo savęs ir šios idėjos nuoširdžiai laikosi. Tad jeigu jums patinka žali, švara ir obuoliais kvepiantys aromatai su prislopintais medžio motyvais – „I Am Trash“ vertas jūsų pauostymo.
Švari atostoginė egzotika su Kilian „Moonlight in Heaven“
Kilian „Moonlight in Heaven“ – uniseksiniai, aromatiniai kvepalai, kuriuos 2016 metais sukūrė parfumerė Calice Becker. Pagrindiniais akordais čia groja greipfruto, rožinio pipiro, citrinos, mango, kokoso, ryžių natos. Taip pat galima užuosti vetiverio ir Tonka pupelės akordų. „Moonlight in Heaven“ geriausiai skleisis pavasario / vasaros metu, kai norisi švelnaus, atostogas šiltuose, egzotiniuose kraštuose primenančio aromato.

Vos užsipurškusi „Moonlight in Heaven“ jutau ryškias greipfruto, rožinio pipiriuko ir kokoso natas, kurias pasaldino mangas. Tai yra malonus, lengvas, švarus ir savotiškai raminantis aromatas, kuris, deja, bet nepasižymėjo geru išsilaikymu ant mano odos ir kokosine švara leido kvepėti apie dvi valandas. Šie kvepalai man priminė neįkyrius citrinų kvapo tualeto gaiviklius, kuriais iškvepinti prabangiausių SPA tūlikai.
Šiuo kvapu pasidabinusią įsivaizduoju jauną, trofėjinę žmoną, kuri su naftos magnatu vyru atostogauja Karibuose. Ši gražuolė kas valandą keičia savo prabangius maudymosi kostiumėlius, kasdien prabunda vidurdienį ir per atostogas rytinį kavos puodelį iškeičia į šaltą „Pina Coladą“ su rožiniu skėtuku, nes gali sau tai leisti. Jeigu mėgstate saldžiai gaivius, kokosinius kvapus su vanilės motyvais ir citrinos rūgštele – šis aromatas vertas jūsų pauostymo.
Gaivi arbatėlė su Art de Parfum „Kimono Vert“
Kad jau apšnekėjau visokias Arianas Grandes ir prancūzišką nišą, metas pakalbėti apie talentingosios lietuvės Rūtos Degutytės-Humphreys sukurtą nišinės parfumerijos prekės ženklą Art de Parfum. Gyvenusi 3 žemynuose, kosmopolite save vadinanti Rūta 2015 metais įgyvendino savo svajonę ir įkūrė Art De Parfum. Vienas populiariausių Art de Parfum kūrinių, kurį pamilo kvapomanės lietuvaitės – 2022 metais išleistas „Kimono Vert“ aromatas. Tai – gėlinis / žalias, uniseksinis aromatas, kurio pagrindiniais akordais groja bergamotė, slyva, eukaliptas, mėta, kvapiųjų našlaičių lapai ir metalo natos. Taip pat galima užuosti vandens, žaliosios arbatos, pelargonijos, vilkdalgio, magnolijos, samanų, pačiulio ir kedro natų. Šiuo žaliuoju kimono drąsiai galėsite dabintis pavasario / vasaros sezonais, kai norisi gaivių, tonizuojančių kvepalų.

Vos užsipurškusi „Kimono vert“ jutau ryškias žaliosios arbatos, bergamotės, eukalipto ir vadens natas, suteikusias kvepalams gaivų, tonizuojantį įspūdį. Šiame aromate jaučiasi Japonijos kultūros dvasia, kurią papildė žalėsių ir vandens tonų draugystė. Nors šis aromatas – uniseksinis, mano seksistine nuomone jis labiau moteriškas, skleidžiantis brandžią eleganciją, kurią įvertins kiekviena klasiška dama.
Jeigu mėgstate arbatinius, lengvus, švarius kvepalus ir jums patinka Floraïku nišinės parfumerijos prekės ženklas bei vandeninės natos – „Kimono vert“ verti jūsų šnervių. Įspėju, kad šis aromatas – gan intensyvus, ant mano odos jis gyvavo gerą pusdienį, tad užsipurkšti jų visą litrą būtų tikras šnervinis mazochizmas!
Tingus sekmadienio rytas su Maison Margiela „Lazy Sunday Morning“
Šį įrašą norėčiau vainikuoti su šviesiu ir gaiviu Maison Margiela „Replica“ kolekcijos aromatu „Lazy Sunday Morning“. Tai – uniseksinis, gėlinis / medinis aromatas, kurį 2013 metais sukūrė parfumerė Louise Turner. Pagrindiniais akordais čia groja aldehidų, pakalnutės, kriaušės, rožės, iriso ir apelsinų žiedų natos. Taip pat galima užuosti muskuso, Indonezijos pačiulės, muskusinės ybiškės sėklos akordų. Šie kvepalai ant odos geriausiai skleisis pavasario / vasaros sezonais, kai norisi gaivių, gėlinių kvapų.

Kvepalų pavadinimas išduoda viską – šis Replica kūrinys tikrai primena tingų savaitgalio rytą vasarnamyje, kuomet nereikia niekur skubėti, galima lovoje tingiai išgerti kavos, perskaityti literatūrinės pornografijos romaną arba skaitalą apie bitkoinus (čia jau pagal jūsų poreikius). Gyvenimas tą rytą yra gražus, galvos neslegia banalūs kasdienybės rūpesčiai, mokesčiai bei kitos suaugusiųjų pasaulio problemos.
Vos užsipurškusi „Lazy Sunday Morning“ jutau ryškias aldehidų švaros, pakalnutės, vaisių ir muilinės rožės natas. Pagyvenęs ant odos ilgiau kvapas pradeda skleistis, pasijaučia irisas, apelsinų žiedai, muskusas ir labai lengvas pačiulės aromatas. Kalbant apie kvepalų išsilaikymą, jis buvo vidutiniškas, ant mano odos „Lazy Sunday Morning“ gyveno 3-4 valandas. Šie kvepalai man priminė švarios, dar nepribezdėtos patalynės kvapą, sumaišytą su gėliniais kvepalais.
„Lazy Sunday Morning“ turėtų pamėgti labai tvarkingi, betvarkės visa širdimi (ir kitomis strateginėmis vietomis) nemėgstantys žmonės, kuriems netrukdo aštresni skalbiklių kvapai. Jeigu sutiktumėte vyrą, kuris kvepia „Lazy Sunday Morning“, galiu duoti ranką nukirsti, kad jis moka sukurti net ir po sunkios cardio treniruotės nesmirdinčio, religiškai „Dove“ muilą ir dezodorantą naudojančio žmogaus, sugebančio mandagiai nuleisti klozeto dangtį, įspūdį. Gaivu, švaru, romantiška ir kvepia patalyne – ko daugiau ir tereikia mums, paprastiems mirtingiesiems, ar ne?
Reziumė: ir murziai gali kvepėti „švarios merginos estetika“
Nesvarbu, ar esate murziai, ar – kvepalų maniakai ir „švarios merginos estetikos“ pasekėjai – kvepėti gaiviai ir švariai visuomet yra malonu! Reziumuojant, jeigu ieškote aromato, kuris kvepėtų kaip geresnė jūsų odos versija – jums reikia išmėginti Juliette has a gun „Not A Perfume“ (dar geresnė „Not A Perfume Superdose“ versija, bet čia tik mano šnervinė nuomonė).
Jeigu jums patinka „Dove“ muilo kvapas ir po ilgos darbo dienos mėgstate įkristi į kvepiančią burbulinę vonią, kurios raminantį aromatą visada norėtumėte nešiotis kartu su savimi – Maison Margiela „Bubble Bath“ suteiks jums tokią galimybę.
Mylite saldųjį, švarių, prabangių damučių pamėgtą MFK „Baccarat Rouge 540“, bet jūsų banko sąskaita siūlo susirasti pigesnį parfumerinį meilužį?? Jokių problemų – Arianos Grande „Cloud“ juos mielai pakeis, o ir inksto parduoti nebereikės.
Mėgstate kriaušes, sergate depresija ir vasaros neįsivaizduojate be trumpų gėlėtų suknelių bei Lanos Del Rey dainų apie meilę seniems vyrams? Juliette has a gun „Pear Inc“ palaikys jums liūdną kompaniją.
Jeigu norite kvepėti kaip alfa vyras, kiekvieną vakarą besimaudantis skalbinių minkštiklyje (neteisiu) – MFK „Aqua Universalis“ skirti jums.
Jeigu jūsų aistra – altruizmas, gamtos apsauga ir šiukšlių rūšiavimas bei mėgstate žalius, švara ir obuoliais kvepiančius aromatus – Etat Libre d‘Orange „I Am Trash“ laukia jūsų šnervių.
Jeigu svajojate apie atostogas egzotiniuose kraštuose, „Pina Coladų“ gėrimą pusryčiams ir mėgstate saldžius, kokosinius kvapus su vanilės motyvais bei citrinos rūgštele – Kilian „Moonlight in Heaven“ bus tobuli jūsų atostogų palydovai.
Ieškote žaliosios arbatos ir vandens natų draugyste pasižyminčių aromatų, turinčių raminančių ir tonizuojančių savybių, veikiančių geriau už jogos sesiją? Art de Parfum „Kimono Vert“ išpildys visus jūsų parfumerinius norus.
Ir galiausiai, jeigu esate tvarkos maniakai, kuriems šnervinį orgazmą sukelia gėliniai skalbiklių kvapai, o keliai linksta užuodus švarios patalynės aromatą – Maison Margiela „Lazy Sunday Morning“ jus, šelmiai, tikrai patenkins.
Dėkinga skaičiusioms nosims,
URTĖ